Steroid Sipariş Güvenilirlik

Özellikle son zamanlarda vücut geliştirme sporunda anabolik steroidler'in kullanımı oldukça yaygınlaştı.Ülkemizde anabolik steroid fiyatları oldukça değişiklik göstermekte.Orjinal ürünlerin fiyatı 3 aşağı 5 yukarı bellidir fakat insanlarımızın bir kısmının maddi imkanları kısıtlı olduğu için ucuz ürünlere yöneliyor.Ucuz ürün alma mantığında olmanız kesinlikle ve kesinlikle sizi sahte ürüne yönlendirecektir.Eğer ki steroid kullanmaya karar veripte bu mantıktaysanız hiç kullanmamanız kesinlikle sizin yararınıza.Orjinal steroid nasıl anlaşılır, steroid sipariş ederken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli noktaya değineceğim.

Steroid satın almadan önce satıcıyı google üzerinden araştırarak çeşitli sonuçlara ulaşabilirsiniz.İlk olarak yapmanız gereken sikayetvar.com üzerinden siteye ait şikayet olup olmadığını inceleyebilirsiniz.Belli bir marka istiyorsanız satıcıdaki ürünle ürünün web sitesindeki görüntülerini karşılaştırabilirsiniz.Bazı firmaların web sitesinde orjinallikle alakalı çeşitli detaylara yer verilmekte sahte ürün detayları belirtilmektedir bu yönergeleri incelemekte sahte steroidi anlamak için bir yöntemdir.İkinci bir anlama yöntemi ise steroidler üzerinde ürünün kendi web sitesi üzerinden doğrulama yapabileceğiniz check kodlu sistemler bulunmakta.Bunların kopyalandığı söylense de güvenilir firmalarda bu mümkün değil çünkü kodların kaç defa kontrol edildiği de belirtilmekte.Ürünün check kodunu web sitesi üzerinden sorguladığınızda ilk sorgulama veya bazı durumlarda 2. sorgulama diyebilir çerezlerden kaynaklı bunun harici 3. 10. 20. sorgulama demesi sahte ürün olduğu anlamına gelmektedir.Orjinal steroid anlama konusunda bu da yöntemlerden biridir.

Ödeme konusuna da değinmek gerekirse ; kapıda ödeme steroid, kredi kartı, havale eft bunlar arasında çoğunluğa cazip geleni daha güvenli olduğunu düşündükleri için kapıda ödeme steroid fakat bunlar arasında hiçbir fark yok bundan emin olabilirsiniz alışveriş yaptığınız kişi dolandırıcıysa kötü niyetliyse sizi kapıda ödeme ile de mağdur eder havale eft ile de mağdur eder.Kapıma kadar gelsin kapıda ödeyeyim de içinde istersen salatalık çıksın diyorsanız tercihinize tabiki de saygı duyarım.Eğer ki satıcınız güvenilir ise hangi ödeme yöntemi olursa olsun mağdur olmazsınız.

Bir diğer konu ise steroid fiyatları, aynı ürün bir firmada 300 iken diğer firmada 170 bunun sebebi çok basit biri sahte steroid.Fakat sahte ürününde pahalı olduğu oluyor tamamen göz boyama amaçlı.Ülkemizin ekonomisi malum geçen sene pahalı olan bir ürün bu sene neden ucuz olsun siz inanıyormusunuz ucuz olacağına ? Ucuz ürün alacak kadar zenginseniz orası ayrı bir mevzu tabi ki.Ayrıca bazı firmalarda bir ürünün fiyatı uygun gösterilip satın alındığında farklı ürün gönderiliyor daha sonra ara ki satıcıya ulaşabilesin özellikle dikkat etmeniz gereken konulardan birisi de bu.Ucuz etin yahnisi yavan olur unutmayın.

Asıl önemli konumuzu sona bıraktım, bazı satıcılardan ürün alırsınız bazı satıcılardan ise hizmet ilgi alaka satın alırsınız ikisi çok farklı şeyler gerçekten.Ürün değil hizmet satın alın.Ürünü satın aldınız kullanım hakkında detaylı bilginiz yok, kür içinde ne kullanacağınız hakkında bilginiz yok, kür sonunda ne kullanacağınız hakkında bilginiz yok var olan tek şey ürün, satıcıya mesaj atarsınız baştan savma cevaplar veya hiç cevap yok. Orjinal Steroid, ailesi olarak sizlere her zaman en iyi hizmeti ve ilgi alakayı göstereceğimizden şüpheniz olmasın

Referanslarımız ve müşteri yorumlarımız için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz.

 https://www.instagram.com/referans.orjinal/ 


There are no products to list in this category.